Silver Baron*CZ

Naši kocouři

GIC FIN*Pomponner´s Baron Bobo

30. 5. 2005

Britská černá stříbřitá mramorovaná se zelenýma očima

BRI ns 22 64

Otec : IC FIN*Kontukatin Silver Ramiro

Matka : FIN*Enchanter´s Open Your Heart

Testy : Negativní FIV, FeLV, PKD a HCM (12/2013)
Před krytím testujeme na Streptococcus canis a chlamydie.

Macíček (jak jsme si Boba pojmenovali my) je pohodový kocour ve svém domácím prostředí, ale výstavy rád nemá. Narodil se ve Finsku, kousíček od polárního kruhu v malé chovatelské stanici. Nese kvalitní geny de Broeckloni a zároveň u nás téměř neznámé geny finských odchovů.

Koncem roku 2009 jsme absolvovali poslední zahraniční výstavu potřebnou pro získání titulu GRANDINTERCHAMPION a v lednu byl Mackovi tento titul oficiálně udělen.

CH Eusébio Silver Baron, CZ

1. 6. 2013

Britská černá stříbřitá mramorovaná se zelenýma očima

BRI ns 22 64

Otec : IC VALE of PROUD´s MISSION IMPOSSIBLE, DE

Matka : CH Hariette Hillary Horský park, SK

Testy : PKD a HCM neg. 2015

Náš Sébiček, jak mu doma všichni říkáme, je jedináček z posledního vrhu naší Hillary. Tatínka jsme mu vybrali podle jeho nádherné kresby, stavby těla a kvalitních genů. Stránky kocoura http://divokyandel.cz/kocouri.html

Bezprostředně po dovršení věku jednoho roku jsme navštívili 3 výstavy a získali titul CH. Doma je Sébiček sice velký mazlíček našeho syna, ale z větší společnosti moc radost nemá. Nechá se na výstavě krásně předvést, ale jak jsme si vyzkoušeli, dvoudenní výstava je pro jeho psychiku velice náročná. Po tatínkovi zdědil mimo jiné i velkou kocouří touhu, a tak se krátce po svých prvních narozeninách stal poprvé hrdým otcem. Teď už netrpělivě očekáváme koťátka – vrh F.

Copyright © 2012 Silver Baron*CZ - design Nikola Arcanidu