Silver Baron*CZ

Koťátka


CH BI-ZONDER de Broeckloni, NL 09.2016 CH Eusébio Silver Baron, CZ
BSH ns 22 64 G BSH ns 22 64

Glamour BSH ns 22 64 kočka 0,1 zadaná
Galadriel BSH ns 22 64 kočka 0,1 zadaná

Glamour :

Galadriel :

Odchované vrhy

VRH F

VRH E

VRH D

VRH C

VRH B

VRH A

Odchováváme pouze koťátka s průkazem původu! Do nových domovů odcházejí nejdříve ve věku 12-ti týdnů, očkovaná, odčervená a řádně vymazlená.

Koťátka od nás jsou zvyklá na děti a na obvyklý ruch domácnosti, jsou naučená na kočičí záchod a na používání kočičích škrabadel.

Průkaz původu zaručuje, že Vám z našeho koťátka vyroste opravdu britská kočka a opravňuje Vás (ale nenutí) k návštěvám výstav. Dokládá původ koťátka zpět po několik generací, ale není automaticky zárukou výstavních úspěchů.

Koťátka obvykle nabízíme na „mazlíčka“ nebo „do chovu“. Koťátka mají vždy průkaz původu a v obou případech je možné s kočičkou navštěvovat výstavy. Základním rozdílem je, že koupí koťátka „na mazla“ souhlasí nový majitel s tím, že kočička či kocourek nebude mít žádné potomky a koťátko podstoupí během prvního roku života kastraci. Noví majitelé dostanou při převzetí koťátka pouze kopii průkazu původu, originál dostanou až po provedení kastrace. V případě již provedené kastrace dostanou originál okamžitě. Veškeré podmínky obsahuje kupní smlouva, která je vždy automaticky přichystána.

V případě zájmu o koťátko z naší chovatelské stanice, mne kontaktujte. Napište pár slov o sobě o zkušenostech s kočičkami. Ráda poradím a můžete se přijít nezávazně na koťátka podívat. V případě vážného zájmu Vám koťátko po složení zálohy závazně zarezervuji.

Copyright © 2012 Silver Baron*CZ - design Nikola Arcanidu