Silver Baron*CZ

O nás

Chovatelská stanice "Silver Baron" vznikla teprve nedávno, jako reakce na situaci, že jsme začali plánovat koťátka. Dříve jsme se specializovali pouze na chov kocourů, což nevyžaduje zřízení chov. stanice.

Naše kočičí smečka má v současnosti 5 členů. Nejstarším je můj vlastní odchov :) z dětství, pravý evropský domácí kocour Kokínek.

Druhým nejstarším, nicméně nejdominantnějším kocourem naší smečky je import ze Švédska. Kouřový kocourek Drákula. V genech má krev švédských burmil, ale do našich čeksých podmínek se adaptoval více než dobře.

Aby se kluci nenudili a já jsem si splnila veliké přání, přibyl do naší rodinky britský kocourek ve sbarvení stříbřitý s černým mramorem - Bastien Shiny´s. Je to klasický zástupce britek. Velký, milý a za všech okolností pohodový medvídek. Můj syn jej naprosto zbožňuje, protože má parťáka ke svým hrátkám. Protože Bastýšek svou povahou učaroval celé rodině, následoval další britský kocour. Tentokrát jsme se obrátili na malou chov. stanici se skvělými kočkami ve Finsku a přivezli krasavce se skvělými geny Barona Bobo de Pomponner´s. Následně už logicky musela přijít kočička a jelikož jsem chtěla využít potenciál našeho kocoura, domluvila jsem se ne příliš šťastně s jedním chovatelem stříbrných britek na krytí. Dnes už máme doma naší malou princeznu Hariette Hillary Horský park a také velkou zkušenost a ponaučení do budoucna.

Všechny naše britky mají v současnosti titul Champion, ale do budoucna plánujeme další návštěvy výstav. Kočičky jsou testované, pravidelně očkované a bez parazitů. Po špatných zkušenostech jsou krmeny výhradně granulemi Royal Canin a Hill´s. Jako pamlsek dostávají oblíbené kapsičky a vitamíny Gimpet.

Koťátka odchováváme pouze s průkazem původu, plně socializované (zvyklé i na malé děti). Umí používat kočičí toaletu a škrabadlo. PP nezavazuje k návštěvám výstav, ale garantuje budoucímu majitelu kvalitu a příslušnost k určitému plemeni..

Copyright © 2012 Silver Baron*CZ - design Nikola Arcanidu